Prekių katalogas

Pagalvėlė „Būk mano namai“

 • Kraunamos nuotraukos
 • „būk mano namai
  ir aš būsiu
  tavo tvirtovė“

  Pagalvėlė su „Begalybės fragmentai“ eilėmis,  mylintiems ir savo meile besidalinantiems su kitu, jam brangiu žmogumi.

  Pagalvėlė pagaminta iš švelnios ir itin tvirtos baldinio veliūro medžiagos. Ji minkšta ir švelni, todėl garantuojame, kad pagalvėlė ne tik puoš, bet norėsis ją glausti ar padėti pavargusią galvą.

  Patogus pagalvėlės dydis 45x45cm leis lengvai ją pritaikyti savo namuose: ant sofos, miegamojo lovos, fotelio ar kėdės.

  Pagalvėlę galite rinktis iš siūlomų standartinių spalvų, o jei norite išskirtinės, Jūsų interjerui tinkančios spalvos, rašykite mums į labas@odiodi.lt ir mes pasistengsime įgyvendinti Jūsų norus. Pagalvėles užvalkalą galite keisti ir skalbti, nes jis turi užtrauktuką, kuris yra vos pastebimai įsiūtas.

  Tekstas ant pagalvėlės skaitmeninės spaudos būdu įlietas į medžiagos molekules, todėl ir liečiant, ir vizualiai žiūrint jis matyti, kaip vientisas elementas, tarsi išaustas audinyje. Pagalvėlė nepraranda spalvų, neblunka, galima skalbti aukštoje temperatūroje.

  Pagalvėlės jau su vidiniais užpildais, todėl vos tik gavę galėsite dekoruoti savo namus ar dovanoti artimiesiems. O norint jas galima personalizuoti – gaminti jūsų norimų spalvų ar su jūsų pageidaujamu tekstu. Jei pageidaujate nestandartinių sprendimų, susisiekite su mumis labas@odiodi.lt.
   

 • Alternatyvios prekės:

  Interjero lipdukas „Būk mano namai“
  Medžiagiškumas
  Vinilinis
  1800 - 3800
  Lipdukas ant sienos „Tu esi“
  Medžiagiškumas
  Vinilinis
  1700 - 3000
  Lipdukas „Jei tu manęs paklaustum“
  Medžiagiškumas
  Vinilinis
  2200 - 4900