Prekių katalogas

Pagalvėlė „Jei tu manęs paklaustum“

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 2600
  Į krepšelį 
 • „jeigu tu manęs paklaustum,
  kaip atrodo laimė,
  aš nupieščiau tavo akis,
  tavo lūpas, tavo plaukus -
  aš nupieščiau tavo veidą,
  nupieščiau tavo šypseną -

  nes taip atrodo
  mano laimė“

  Pagalvėlė su „Begalybės fragmentai“ eilėmis, mylintiems ir savo meile besidalinantiems su kitu, jam brangiu žmogumi.

  Pagalvėlė pagaminta iš švelnios ir itin tvirtos baldinio veliūro medžiagos. Ji minkšta ir švelni, todėl garantuojame, kad pagalvėlė ne tik puoš, bet norėsis ją glausti ar padėti pavargusią galvą.

  Patogus pagalvėlės dydis 45x45 cm leis lengvai ją pritaikyti savo namuose: ant sofos, miegamojo lovos, fotelio ar kėdės.

  Pagalvėlę galite rinktis iš siūlomų standartinių spalvų, o jei norite išskirtinės, Jūsų interjerui tinkančios spalvos, rašykite mums į labas@odiodi.lt ir mes pasistengsime įgyvendinti Jūsų norus. Pagalvėles užvalkalą galite keisti ir skalbti, nes jis turi užtrauktuką, kuris yra vos pastebimai įsiūtas.

  Tekstas ant pagalvėlės skaitmeninės spaudos būdu įlietas į medžiagos molekules, todėl ir liečiant, ir vizualiai žiūrint jis matyti, kaip vientisas elementas, tarsi išaustas audinyje. Pagalvėlė nepraranda spalvų, neblunka, galima skalbti aukštoje temperatūroje.

  Pagalvėlės jau su vidiniais užpildais, todėl vos tik gavę galėsite dekoruoti savo namus ar dovanoti artimiesiems. O norint jas galima personalizuoti – gaminti jūsų norimų spalvų ar su jūsų pageidaujamu tekstu. Jei pageidaujate nestandartinių sprendimų, susisiekite su mumis labas@odiodi.lt.

  Pagaminta Lietuvoje.