Prekių katalogas

Pagalvėlė „Kas esi tu“

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 2600
  Į krepšelį 
  Dydis
  45X45cm
 • „sako, meilės nėra -
  tai kas tuomet
  esi tu?“

  Pagalvėlė su „Begalybės fragmentai“ eilėmis,  puiki dovana ir dar puikesnis būdas, kaip pasakyti MYLIU.

  Pagalvėlė pagaminta iš švelnios ir itin tvirtos baldinio veliūro medžiagos. Ji minkšta ir švelni, todėl garantuojame, kad pagalvėlė ne tik puoš, bet norėsis ją glausti ar padėti pavargusią galvą.

  Patogus pagalvėlės dydis 45x45cm leis lengvai ją pritaikyti savo namuose: ant sofos, miegamojo lovos, fotelio ar kėdės.

  Pagalvėlę galite rinktis iš siūlomų standartinių spalvų, o jei norite išskirtinės, Jūsų interjerui tinkančios spalvos, rašykite mums į labas@odiodi.lt ir mes pasistengsime įgyvendinti Jūsų norus. Pagalvėles užvalkalą galite keisti ir skalbti, nes jis turi užtrauktuką, kuris yra vos pastebimai įsiūtas.

  Tekstas ant pagalvėlės skaitmeninės spaudos būdu įlietas į medžiagos molekules, todėl ir liečiant, ir vizualiai žiūrint jis matyti, kaip vientisas elementas, tarsi išaustas audinyje. Pagalvėlė nepraranda spalvų, neblunka, galima skalbti aukštoje temperatūroje.

  Pagalvėlės jau su vidiniais užpildais, todėl vos tik gavę galėsite dekoruoti savo namus ar dovanoti artimiesiems. O norint jas galima personalizuoti – gaminti jūsų norimų spalvų ar su jūsų pageidaujamu tekstu. Jei pageidaujate nestandartinių sprendimų, susisiekite su mumis labas@odiodi.lt.
   

 • Alternatyvios prekės:

  Lipdukas ant sienos „Tu esi“
  Medžiagiškumas
  Vinilinis
  1700 - 3000
  Interjero lipdukas „Ore tvyro meilė“
  Medžiagiškumas
  Vinilinis
  1400 - 2800