Prekių katalogas

Personalizuota, pailga pagalvėlė su vaikų piešiniais

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 3000
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Odi Odi
  Prekės ženklas
  ODI ODI
 • Pagalvėlės su Jūsų vaikų piešiniais - puiki dovana mamai ar močiutei. Dovana, kuri dailiai papuoš namus ir skeis šilumą bei meilę, kiekvieną kartą ją pamačius. Nes pati geriausia dovana, kurta savo rankomis su begaline meile. 

  Pagalvėlė pagaminta iš švelnios ir itin tvirtos baldinio veliūro medžiagos. Ji minkšta ir švelni, todėl garantuojame, kad pagalvėlė ne tik puoš, bet norėsis ją glausti ar padėti pavargusią galvą.

  Pagalvėlės gali būti keleto dydžių, tai leis lengvai ją pritaikyti savo namuose: ant sofos, miegamojo lovos, fotelio ar kėdės.

  Pagalvėles užvalkalą galite keisti ir skalbti, nes jis turi užtrauktuką, kuris yra vos pastebimai įsiūtas.

  Piešinys ant pagalvėlės skaitmeninės spaudos būdu įlietas į medžiagos molekules, todėl ir liečiant, ir vizualiai žiūrint jis matyti, kaip vientisas elementas, tarsi išaustas audinyje. Pagalvėlė nepraranda spalvų, neblunka, galima skalbti aukštoje temperatūroje.

  Pagalvėles jau su vidiniais užpildais, todėl vos tik gavę galėsite dekoruoti savo namus ar dovanoti artimiesiems. O norint jas galima pagaminti ir su Jūsų pageidaujamu tekstu. Jei pageidaujate nestandartinių sprendimų, susisiekite su mumis labas@odiodi.lt.