Prekių katalogas

Vaikiška pagalvėlė „Dinozaurai“

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 2300
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Odi Odi
  Prekės ženklas
  ODI ODI
 • Dekoratyvinė pagalvėlė „Dinozaurai“ - senovės gyvūnų gerbėjams ir mylėtojoms.

  Pagalvėlė pagaminta iš švelnios ir itin tvirtos baldinio veliūro medžiagos. Ji minkšta ir švelni, todėl garantuojame, kad pagalvėlė ne tik puoš, bet norėsis ją glausti ar padėti pavargusią galvą.

  Pagalvėlė kvadratinė keleto dydžių, tai leis lengvai ją pritaikyti savo namuose: ant sofos, miegamojo lovos, fotelio ar kėdės.

  Kiekviena pagalvėlė apsiūta dekoratyvia siūle. Pagalvėles užvalkalą galite keisti ir skalbti, nes jis turi užtrauktuką, kuris yra vos pastebimai įsiūtas.

  Paveiksliukas ant pagalvėlės skaitmeninės spaudos būdu įlietas į medžiagos molekules, todėl ir liečiant, ir vizualiai žiūrint jis matyti, kaip vientisas elementas, tarsi išaustas audinyje. Pagalvėlė nepraranda spalvų, neblunka, galima skalbti aukštoje temperatūroje.

  Pagalvėlės jau su vidiniais užpildais, todėl vos tik gavę galėsite dekoruoti savo namus ar dovanoti artimiesiems. O norint jas galima personalizuoti – gaminti jūsų norimų spalvų ar su jūsų pageidaujamu tekstu. Jei pageidaujate nestandartinių sprendimų, susisiekite su mumis labas@odiodi.lt.

  Pagaminta Lietuvoje.

 • Alternatyvios prekės: