Prekių katalogas

PIRKIMO INFORMACIJA

 •  Terminai

  Nei vienas iš pateiktų lipdukų nėra laikomas sandėlyje. Jie gaminami individualiai, kai tik pateikiate užsakymą. Paprastai gamyba užtrunka 7-10 d. po apmokėjimo gavimo, jei yra galimybė jūsų užsakymą įvykdyti anksčiau, dėsime visas pastangas tai padaryti. Tai yra tik gamybos laikas, siuntos keliavimo iki Jūsų namų laikas neįskaičiuotas.

  Pristatymas

  Užsakymus Lietuvoje pristato kurjerių tarnyba, dažniausiai per 1-2 darbo dienas. Siuntos pristatomos tik darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Jūsų patogumui siunta gali būti pristatyta tiek į namus, tiek į darbo vietą. Pristatymas kainuoja 2,50€. Siuntos į Kuršių Neriją yra siunčiamos tik registruotu paštu.

  Pristatymas į kitas Europos šalis vykdomas per Lietuvos paštą. Siunčiamos tik registruotos siuntos, kad visuomet galėtumėte sekti siuntos kelią. Pristatymas į kitas šalis kainuoja 20€.

  Jei Jums norisi siuntinį gauti dar greičiau, galimas siuntimas per autobusų siuntas. Tai pats greičiausias būdas, nes užsakymas Jus pasieks dažniausiai tą pačią dieną, kai bus išsiųstas. Susisiekite su mumis labas@odi-odi.lt, jei pageidaujate gauti šiuo būdu.

  Nemokamas pristatymas nuo 50€. Galioja tik Lietuvoje.

  Grąžinimas

  Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu ir užpildydamas specialią prekių grąžinimo formą, nurodant joje grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus (žr. informaciją VšĮ „Vartotojų centras“ tinklalapyje http://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038, „Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumai“ 18 punktą.). Remiantis šiuo punktu, sienų lipdukai priskiriami negrąžintinų produktų sąrašui. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

  Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti pardavėjo kurjerio paslaugomis, pardavėjas pasirūpina kurjerio iškvietimu ir tinkamu pakuotės ženklinimu. 

 • Gauk naujienlaiškį

  Gauk naujienlaiškį